Uzman Güvenlik Sistemleri
  •  0(546) 609 66 68
Account

Cart

Menu

Fiber Optik Aksesuarları

10 PUAN Network – ATEK24 Fiber Optik Aksesuarları

Özellik FO 24 lü Arazi Tipi Ek Kutusu (Dış Ortam ek kutu takımı 24 lü)

Network – EL033.1V2 Fiber Optik Aksesuarları

Port Girişi 1 Port
Dalga Boyu TX1310/RX1550nm(Verici) – TX1550/RX1310nm(Alıcı)
Fiber Tipi Single Mod
Mesafe 20 km
Video Arayüzü 1 Kanal BNC
Giriş/Çıkış Empedansı 75 Ohms
S/N Oranı S/N oranı 70 dB ye eşit veya büyük
Video Bant Genişliği 5MHz-7.5MHz
İşletim Sıcaklığı -30/+75°C
Voltaj 5V DC/2A
Çalışma Isısı / Nem %10-%95(yoğunlaşmayan)
Boyutlar 121x112x25 mm

Network – EL033.2V2 Fiber Optik Aksesuarları

Port Girişi 2 Port
Dalga Boyu TX1310/RX1550nm(Verici) – TX1550/RX1310nm(Alıcı)
Fiber Tipi Single Mod
Mesafe 20 km
Video Arayüzü 2 Kanal BNC
Giriş/Çıkış Empedansı 75 Ohms
S/N Oranı S/N oranı 70 dB ye eşit veya büyük
Video Bant Genişliği 5MHz-7.5MHz
İşletim Sıcaklığı -30/+75°C
Voltaj 5V DC/2A
Çalışma Isısı / Nem %10-%95(yoğunlaşmayan)
Boyutlar 121x112x25 mm

Network – EL033.4V2 Fiber Optik Aksesuarları

Port Girişi 4 port
Dalga Boyu TX1310/RX1550nm(Verici) – TX1550/RX1310nm(Alıcı)
Fiber Tipi Single Mod
Mesafe 20 km
Video Arayüzü 4 Kanal BNC
Giriş/Çıkış Empedansı 75 Ohms
S/N Oranı S/N oranı 70 dB ye eşit veya büyük
Video Bant Genişliği 5MHz-7.5MHz
İşletim Sıcaklığı -30/+75°C
Voltaj 5V DC/2A
Çalışma Isısı / Nem %10-%95(yoğunlaşmayan)
Boyutlar 121x112x25 mm

Network – EL033.8V2 Fiber Optik Aksesuarları

Port Girişi 8 Port
Dalga Boyu TX1310/RX1550nm(Verici) – TX1550/RX1310nm(Alıcı)
Fiber Tipi Single Mod
Mesafe 20 km
Video Arayüzü 8 Kanal BNC
Giriş/Çıkış Empedansı 75 Ohms
S/N Oranı S/N oranı 70 dB ye eşit veya büyük
Video Bant Genişliği 5MHz-7.5MHz
İşletim Sıcaklığı -30/+75°C
Voltaj 5V DC/2A
Çalışma Isısı / Nem %10-%95(yoğunlaşmayan)
Boyutlar 121x112x25 mm

Network – ELF32001 Fiber Optik Aksesuarları

Özellik FO Media Convertor MM RJ45 10/100TX-100FX STP/SC
IEEEStandart IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x ile uyumlu
Aktarım Modu Otomatik anlaşma, tam çift yönlü ve yarım çift yönlü aygıtları destekler
Kablo Kategori 5
Aktarım Mesafesi 20 km (tekli mod)
Dalga Boyu 1310nm
Konnektörler SC
Fiber Tipi Multimode
LED ler PWR, LA(TX), FDX(FX), L/A(FX), FDX-(TX), SPD
İşletim Sıcaklığı 0-50 C
Saklama Sıcaklığı -40/+85C
Nem %10 ile 90% yoğunlaşmasız
Boyutlar 115,6×70,5x26mm
Güç Adaptörü Giriş: 80-265V AC 40-60Hz, Çıkış: DC+5V/1A

Network – ELF32002 Fiber Optik Aksesuarları

Özellik FO Media Convertor SM RJ45 10/100TX-100FX STP/SC
IEEEStandart IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x ile uyumlu
Aktarım Modu Otomatik anlaşma, tam çift yönlü ve yarım çift yönlü aygıtları destekler
Kablo Kategori 5
Aktarım Mesafesi 20 km (tekli mod)
Dalga Boyu 1310nm
Konnektörler SC
Fiber Tipi Single Mod
LED ler PWR, LA(TX), FDX(FX), L/A(FX), FDX-(TX), SPD
Çalışma Isısı / Nem 0°C ~ 50°C
Saklama Sıcaklığı -40/+85C
Nem %10 ile 90% yoğunlaşmasız
Boyutlar 115,6×70,5x26mm
Güç Adaptörü Giriş: 80-265V AC 40-60Hz, Çıkış: DC+5V/1A

Network – ELF32005 Fiber Optik Aksesuarları

Özellik FO Media Convertor MM RJ45 10/100/1000T-1000SX/SC
IEEEStandart 802.11 b/G uyumluluk
Aktarım Modu Otomatik anlaşma, tam çift yönlü ve yarım çift yönlü aygıtları destekler
Kablo Kategori 5
Aktarım Mesafesi 20 km (tekli mod)
Dalga Boyu 1310nm
Konnektörler SC
Fiber Tipi Multimode
LED ler PWR, LA(TX), FDX(FX), L/A(FX), FDX-(TX), SPD
Çalışma Isısı / Nem 0°C ~ 50°C
Saklama Sıcaklığı -40/+85C
Nem %10 ile 90% yoğunlaşmasız
Boyutlar 115,6×70,5x26mm
Güç Adaptörü Giriş: 80-265V AC 40-60Hz, Çıkış: DC+5V/1A

Network – EPOKSI.648 Fiber Optik Aksesuarları

Özellik Epoksi 648 Yapıştırıcı (Epoksi 7649 la beraber kullanılır.)

Network – EPOKSI.7649 Fiber Optik Aksesuarları

Özellik Epoksi 7649 Yapıştırıcı (Epoksi 648 ile beraber kullanılır.)

Network – FBR.EK.72 Fiber Optik Aksesuarları

Özellik Fiber Optik Ek Kaset Kutusu 72 li Arazi Tipi (Dıs Ortam ek kutu takımı 72 li)

Network – FBS-12SC Fiber Optik Aksesuarları

Özellik Sıva Üstü 12 Port Dubleks SC Fiber Patch Panel (45x45x9 cm)

Network – Medya Dönüştürücüler Fiber Optik Aksesuarları

Özellik FO Media Convertor SM RJ45 10/100/1000T-1000 LX/SC
IEEEStandart IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x ile uyumlu
Aktarım Modu Otomatik anlaşma, tam çift yönlü ve yarım çift yönlü aygıtları destekler
Kablo Kategori 5
Aktarım Mesafesi 20 km (tekli mod)
Dalga Boyu 1310nm
Konnektörler SC
Fiber Tipi Multimode
LED ler PWR, LA(TX), FDX(FX), L/A(FX), FDX-(TX), SPD
Çalışma sıcaklığı 0/50C
Saklama Sıcaklığı -40/+85C
Nem %10 ile 90% yoğunlaşmasız
Boyutlar 115,6×70,5x26mm
Güç Adaptörü Giriş: 80-265V AC 40-60Hz, Çıkış: DC+5V/1A

Network – O0360.1 Fiber Optik Aksesuarları

Özellik FO Duplex Patch Cord LC/SC SM 9/125 mikron 1m
Teknik Single Mode 16 Kanal Fiber Optik Video Coax Dönüştürücü ve Ethernet Switchlerle beraber kullanılır

Network – O0360.2 Fiber Optik Aksesuarları

Özellik FO Duplex Patch Cord LC/SC SM 9/125 mikron 2m
Teknik Single Mode 16 Kanal Fiber Optik Video Coax Dönüştürücü ve Ethernet Switchlerle beraber kullanılır

Network – O1352.1 Fiber Optik Aksesuarları

Özellik FO Simplex Patch Cord FC/SC SM 9/125 mikron 1m
Teknik Single Mode FiberOptik Video Coax Dönüştürücülerle beraber kullanılır.

Network – O1352.3 Fiber Optik Aksesuarları

Özellik SingleMode Fiber Optik Video Coax Dönüştürücülerle beraber kullanılır.
Simplex, FC/PC-SC/PC, SingleMode, 9/125 mikron

Network – O2513.1 Fiber Optik Aksesuarları

Teknik Single Mode Ethernet switchlerle beraber kullanılır.
Özellik FO Duplex Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 mikron, 1m

Network – O2513.2 Fiber Optik Aksesuarları

Teknik Single Mode Ethernet switchlerle beraber kullanılır.
Özellik FO Duplex Patch Cord SC/SC MM 50/125 mikron, 2m

Network – O6413.1 Fiber Optik Aksesuarları

Özellik Multimode Ethernet switchler ve coax çeviricilerle birlikte kullanılır.
Duplex, SC/SC Multimode, 50/125µ, OM2, LSZH

Network – O6413.2 Fiber Optik Aksesuarları

Özellik Multimode Ethernet switchler ve coax çeviricilerle birlikte kullanılır.
Duplex, SC/SC Multimode, 50/125µ, OM2, LSZH

Network – Patch Cord Fiber Optik Aksesuarları

Özellik Single Mode Ethernet switchlerle beraber kullanılır.
Duplex SC/PC-SC/PC Singlemode 9/125µ

Network – Patch Cord Fiber Optik Aksesuarları

Özellik Single Mode 16 Kanal Fiber Optik Video Coax Dönüştürücü ve Ethernet Switchlerle beraber kullanılır
Duplex LC/SC Singlemode 9/125µ, OS1, LSZH

Network – Patch Cord Fiber Optik Aksesuarları

Özellik Multimode Ethernet switchler ve coax çeviricilerle birlikte kullanılır.
Duplex, SC/SC Multimode, 50/125µ, OM2, LSZH

Network – Video Dönüştürücüler Fiber Optik Aksesuarları

Port Girişi 16 / 8 / 4 / 2 / 1 Kanal Video Giriş Seçenekleri
Dalga Boyu TX1310/RX1550nm(Verici) – TX1550/RX1310nm(Alıcı)
Fiber Tipi Single Mod
Mesafe 20 km
Video Arayüzü 16 Kanal BNC
Giriş/Çıkış Empedansı 75 Ohms
S/N Oranı S/N oranı 70 dB ye eşit veya büyük
Video Bant Genişliği 5MHz-7.5MHz
İşletim Sıcaklığı -30/+75°C
Voltaj 5V DC/2A (EL033.16V2 Modelinde: 220V)
Çalışma Isısı / Nem %10-%95(yoğunlaşmayan)
Boyutlar 121x112x25 mm
ÜCRETSİZ KEŞİF
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF